Odeabank Odea Konut Kredisi

23.04.2018
1 - 120 %1,40
Dosya masrafı %0,50 olarak alınır.
İpotek tesis ücreti 400,00 TL sabit olarak alınır.
Sigorta 125,00 TL sabit olarak alınır.
Sigorta 150,00 TL sabit olarak alınır.
Ekspertiz ücreti 450,00 TL sabit olarak alınır.
Maksimum kredi miktarı 650.000,00 TL
Minimum kredi vadesi 1 ay
Maksimum kredi vadesi 120 ay
Teminatlar Ev İpotek Edilir.
Gerekli Belgeler

Odeabank Konut Kredisi Özellikleri:

 1. Odeabank Konut Kredisi kullanabileceğiniz tutar, bankaca yaptırılacak ekspertiz değerinin %75'ine kadar olabilmektedir.
 2. Odeabank Konut Kredisi vadesi 120 aydır. İsteyenler 120 aydan uzun vadeli konut kredisi kullanabilirler. Fakat ödenecek konut kredisi taksitlerinde büyük bir düşüş olmamaktadır.
 3. Odeabank Konut Kredisi kullanılarak alınacak mesken için, DASK ve konut sigortası yapılması gerekmektedir.
Odebank Konut Kredisi Başvurusu için gereken Belgeler:
 1. T.C. Kimlik No. bulunan kimlik belgesi
 2. Başvuran kişi adına son 3 aya ait doğalgaz, elektrik telefon ya da su faturalarından biri
 3. Odeabank Konut Kredisi kullanılarak satın alınacak olan konuta ait tapu fotokopisi
 4. Gelir Belgesi:

Serbest Meslek Sahipleri ya da Ticaret Erbabı için Gelir Belgeleri:
 • Son yıla ait Vergi Levhası, bilanço ve gelir tablosu/ işletme hesap özeti
 • Ticaret Sicil Gazetesi/ Oda kayıt belgesi
Şirket Ortağı Olan Kişiler:
 • Son yıla ait Vergi Levhası, onaylı bilanço ve gelir tabloları/ işletme hesap özeti,
 • Ticaret Sicil Gazetesi/ Oda Kayıt Belgesi.
Ücretli Çalışanlar: Maaş bordrosu veya maaş yazısı ve şirket imza sirküleriEmekliler: Emekli maaşı hesap cüzdanı veya emekli maaşının yatırıldığı banka hesabı bilgisini içeren yazıGayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Gelire konu tapu belgesi ve ilgili kira kontratıMenkul Geliri Elde Edenler: Faiz gelirini gösteren hesap cüzdanı.Teklifler, kredi kullanmak isteyen kişinin kredibilitesine göre değişkenlik gösterebilir.

Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
 1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
 2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
 3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
 4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
 5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
 6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
 7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
 8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
 9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
 10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.