kolayca hesaplayın, hızla kullanın

Yılbaşı Kredileri 2016

Yılbaşı kredileri 2016 senesi içinde gerçekleşen ihtiyaç kredisi faiz oranlarından biraz daha uygun oranlar ile kredi başvurusu yapmanıza olanak sağlıyorlar. Yıl içinde dövizin dalgalı hareketi özellikle ilk çeyrek içeresinde Amerikan Doları’nın (USD) 3,05 TL’yi görüp ardından 2,89 TL’ye kadar gerilemesi, Türkiye finans piyasasında yatırım yapacak aktörleri kararsızlığa itmiş olabilir. FED faiz oran beklentisinin de, ülkemizdeki finansal oranları negatif yönde etkileyen unsurlar içinde yer aldığını düşünmek mümkün olabilir.

Tüm bu belirsizlik içinde bankalar 2016’nın ilk çeyreğinde faiz politikalarını oluşturmak için biraz durup piyasayı izlemiş olsalar da faiz artırım kararları peş peşe birbirini izledi. İşte böyle kredi faizlerinin yükseldiği bir piyasada yapısında, kampanyalı ihtiyaç kredileri özelikle de Yılbaşı kredileri 2016 senesini uğurlamaya hazırlandığımız bu günlerde cazip kredi faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanmak için uygu koşulları sunuyor.

Yılbaşı kredileri 2016 yılı faizleri hangi bankada uygun


Yılbaşı kredi kampanyaları, kredi tüketicilerine iki farklı yöntem ile sunuluyor. Bunlardan ilki kredi faiz indirimi yöntemi. Diğeri ise, kredi masraf indirimi yöntemi.

Kampanyalı kredi faizleri yönünden uygun krediler


Kampanyalı kredilerde faiz indirimi yöntemi, piyasa faiz oranlarına göre daha düşük bir faiz yapısı işe bu kredinin sunulmasına dayanıyor. Burada dikkat edilmesi gereken husus, açıklanan kredi faiz oranlarının belli bir ihtiyaç kredisi tutarında geçerli olması. Yani daha az ya da daha fazla tutarlı kampanyalı kredi, örneğin yılbaşı kredisi 2016 kampanyaları, kullanılması durumunda bu açıklanan kampanyalı faiz oranlarından faydalanamamak mümkün olabilmektedir. Açıklanan yılbaşı kredi faiz oranları ile kredi kullanılamamasına neden olan bir başka neden ise, kötü durumda olan Findeks Notu. Bu durum kampanyalı yılbaşı kredisi kullanmak için banka şubelerine başvurduğunuz zaman, sizi daha yüksek bir faiz oranı ile yüz yüze getirebilir. Yani şubeye gidip popüler olan Garanti Bankası Yılbaşı Kredisi başvurusu veya Denizbank Yılbaşı kredisi başvurusu yapmadan önce en azında Garanti Bankası için SMS numarası olan 3390’a gereken bilgilerinizi yazarak ön başvuru yaparsanız kredi kullanım durumunuza dair bir bilgi edinebilmiş olabilirsiniz.

Kampanyalı kredi masrafları yönünden uygun krediler


Yılbaşı kredi kampanyaları faiz indirimleri yapılarak arz edildiği kadar masrafsız olarak da sunulabiliyorlar. Masrafsız bu kredi türlerinde dosya masrafı ve banka komisyonu alınmayarak, yılbaşı kredisi kullanıcısına avantaj sağlanmaya çalışılıyor. Masrafsız ihtiyaç kredisi için bankanın vazgeçtiği dosya masrafı, o kredinin binde 5’i olarak söylenebilir. BDDK yayımlamış olduğu kararda, dosya masrafları için alınabilecek üst sınır tutarının, kullanılan kredinin binde 5’i olabileceğini konusunda kural koymuştu. Bu noktada, yılbaşı kredileri 2016 yılında masrafsız olmasının anlamı, o kredi için bir masraf ve komisyon alınmayacak olmasıdır. Fakat hayat sigortası bu masraflardan müstesnedır. Bunun başlıca sebebi, o kredinin esas garantisinin hayat sigortası olmasıdır. Eğer masrafsız bir krediden bahsediyorsak olsak bile, o kredide mutlaka sigorta giderleri bulunuyordur.
Yılbaşı Kredileri 2016

Yılbaşı Kredileri 2016 faiz oranları ve masrafları


Yılbaşı kredileri 2016 avantajlarını, yukarıdaki özelliklere takılmadan ve kafanızı karıştırmadan kolayca öğrenebilirsiniz. O bankanın masrafı, bu bankanın faizi diye uğraşmamak istiyorsanız eniyikredi sisteminden faydalanabilirsiniz. Bu sistem, kaydolmuş bütün bankaların ürünlerini sizin istediğiniz şartlara göre arayarak, en uygun kredi başvurusunu yapmanıza olanak tanır. Eniyikredi.com sistemi ile arama yaptığınızda krediler, ekranınıza vade sonunda masraf yapılarına göre dizilecektir. Böylece yılbaşı kredileri için açıklanan faizlere ya da masraflara takılmadan cebinizden çıkacak toplam taksit tutarında göre en uygun krediye başvuru yapabilme olanağınız olacaktır. Sistemimizde arama yapabilmek için yukarıdaki araç çubuğunu kullanabilirsiniz. Aradığınız tutardaki ve vade yapısındaki kredi ürün bilgilerini yukarıdaki ilgili alanlara girerek aramanızı yapabilir, yılbaşı kredileri karşılaştırma işlemi yapabilirsiniz.

12 Ay Vadeli 3.000 TL Kampanyalı Kredi Karşılaştırma 

12 Ay Vadeli 5.000 TL Kampanyalı Kredi Karşılaştırma

24 Ay Vadeli 5.000 TL Kampanyalı Kredi Karşılaştırma

12 Ay Vadeli 10.000 TL Kampanyalı Kredi Karşılaştırma

24 Ay Vadeli 10.000 TL Kampanyalı Kredi Karşılaştırma

36 Ay vadeli 10.000 TL Kampanyalı Kredi Karşılaştırma 

Sistemimizde kampanyalı kredi ürünlerini bulabileceğiniz bazı bankalar:

Garanti Bankası     Finansbank     Denizbank

Vakıfbank                Fibabanka        Odeabank

İş Bankası                HSBC Bank     Halkbank

Burgan Bank           TEB                   Bank Pozitif 

Şekerbank              Akbank

Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
  1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
  2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
  3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
  5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
  6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
  7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
  8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
  9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
  10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.