kolayca hesaplayın, hızla kullanın

Yapı Kredi

1944 yıkında kuruluşu yapılan Yapı Kredi Bankası, Türkiye’nin finansal gelişiminde büyük rol oynamıştır. Koç Bank’la birleşmesiyle gücünü daha da arttırmıştır. Ağustos 2013 itibariyle aktif büyüklüğü 143 Milyar TL ‘ye ulaşmıştır. Yapı Kredi Bireysel ihtiyaç kredileri, uygun konut kredileri kampanyalarıyla Türkiye bireysel kredi pazarında önemini her geçen gün daha da arttırmaktadır. Yapı Kredi bayram kredisi kampanyalarıyla uygun masraf miktarları ve düşük faizlerle tüketicilere zaman zaman ucuz kredi olanakları sağlıyor.
Eniyikredi.com gerek bayram kredi kampanyalarını gerek normal dönemlerdeki uygun kredileri takip edebilmeniz için size, özel bir sistem sunuyor. Eniyikredi.com kredi arama motorunu kullanarak size en uygun Yapı Kredi ihtiyaç kredisini hesaplamasını yaptırarak ya da Yapı Kredi konut kredini hesaplatarak, bütçeniz için en elverişli kredi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sayfanın yukarısında bulunan formda ilgili yere kullanmayı istediğiniz yapı kredi ihtiyaç kredisi ya da yapı kredi konut kredisi tutarını girip, geri ödeme vadesi ve Yapı Kredi kredi türünü seçmek ve “ kredi hesapla “ düğmesine tıklamak. Bu aşamadan sonra Yapı Kredi ihtiyaç kredisi faiz oranları ya da Yapı Kredi konut kredisi faiz oranlarıyla, diğer bankaların faiz oranlarını karşılaştırabileceğiniz, kredi taksitlerini görebileceğiniz bir liste ekranınıza gelir. Böylece size en uygun Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvurusunu ya da Yapı Kredi konut kredi başvurusunu yapabilirsiniz. 
Ayrıca sistemimiz aracılığıyla 2013 Yapı Kredi Bayram Kredisi olanaklarından haberdar olabilir, 2013 Yapı Kredi bayram kredisi hesaplamaları yapabilirsiniz. Değişen Yapı Kredi bayram kredisi faiz oranlarından haberdar olabilirsiniz.
Aşağıda sizin için eniyikredi.com tarafından yapılan hızlı hesaplama linklerinden faydalanabilirsiniz. 

Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
  1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
  2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
  3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
  5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
  6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
  7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
  8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
  9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
  10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.