kolayca hesaplayın, hızla kullanın

Türk Ekonomi Bankası (TEB)

TEB yani Türk Ekonomi Bankası, 1927 senesinde temelli atılmış bir kuruluştur. Kurulduğu yıldan, 1980’li yılların başına kadar dış ticaret finansmanı ve danışmanlık konularında uzmanlaşmıştır. Daha sonraki yıllarda şube ağını genişleterek bankacılık sektöründe önemli bir oyuncu olma yolunda adımlar atmıştır. 2005 senesinde küresel anlamdan en büyük bankalardan biri olan BNP Paribas ile ortaklık anlaşması yapmış ve böylece Türkiye’deki lider bankalar ligine giriş yapmayı başarmıştır. Böylece ticari ve bireysel bankacılık alanındaki BNP Paribas uzamanlığı TEB’in Türkiyedeki faaliyetlerine önemli katkı sağlamıştır.
TEB’in BNP Paribas ile birleşmesinin bir etkisi de, TEB’in kredi hacmine olmuştur. Kazanılan uzmanlıkla, ticari kredilerde olduğu kadar, bireysel kredilerde de büyük hacim yakalanmıştır. Bireysel kredi pazarında düzenlediği kampanyalarla büyük talep çekmeyi başarmıştır.

TEB ihtiyaç kredisi

TEB ’in duyurduğu “TEB Cepte Para” gibi ihtiyaç kredisi kampanyalarını, En İyi Kredi hesaplama araçlarıyla hesaplayabilirsiniz. Bu karşılaştırma işlemi sonunda TEB ihtiyaç kredisi taksitlerini ve TEB ihtiyaç kredisi masraflarını, diğer banka ihtiyaç kredisi taksit ve masraflarıyla birlikte karşılaştırma imkanınız olur. Böylece, en ucuz ihtiyaç kredisi TEB ihtiyaç kredisi mi, emin olmuş olursunuz. Kredi arama motorumuzla hızlı TEB ihtiyaç kredisi karşılaştırması yapmak için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz.

TEB konut kredisi

TEB konut kredisi ürünlerinde de iddialı bir bankadır. “TEB herşey dahil konut kredisi”, “%100 Konut kredisi”, “İndirimli Konut Kredisi” gibi 10’a yakın konut kredisi ürünü sunmaktadır. TEB konut kredisi faiz oranlarını diğer bankaların konut kredisi faiz oranlarıyla karşılaştırmak isterseniz, En İyi Kredi sisteminden yararlanabilirsiniz. Bunun için yukarıdaki alana kullanmayı düşündüğünüz konut kredisi tutarını yazıp, vadeyi işaretleyin ve “Konut Kredisi” türünü seçtikten sonra “hesapla” sekmesine tıklayın! Açılan sayfada TEB konut kredisi taksitlerini ve TEB konut kredisi masraflarını, diğer bankaların konut kredisi taksit ve masraflarıyla karşılaştırmanızı sağlayacak liste ekranınızda olacaktır.
Pratik TEB konut kredisi hesaplama işlemi yapmak için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz.


Türk Ekonomi Bankası (TEB)

TEB Bireysel finansman kredisi


İhtiyaç kredisi ile karşılanamayacak, daha büyük tutarlı finansman ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik olarak geliştirilmiş olan TEB bireysel finansman kredisi, ipotekli ihtiyaç kredisidir. Büyük tutarlı ihtiyaç krediniz karşılığı eviniz ipotek altına alınır ve ekspertiz değerinin %60’lık kısmına kadar kredi verilir. TEB bireysel ihtiyaç kredisi masrafları konut kredisi masraflarıyla benzerlik gösterir. TEB ipotekli ihtiyaç kredisi faiz oranlarını en iyi kredi hesaplama aracıyla hesaplatıp, diğer bankaların faiz oranları ve masraflarıyla karşılaştırabilirsiniz. Bu şekilde en uygun ipotekli ihtiyaç kredisinin TEB Bireysel Finansman Kredisi olup olmadığını görebilirsiniz. Aşağıdaki çabuk kredi hesaplama linklerini kullanarak, ipotekli ihtiyaç kredisi karşılaştırması yapabilirsiniz.


 

Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
  1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
  2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
  3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
  5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
  6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
  7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
  8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
  9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
  10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.