kolayca hesaplayın, hızla kullanın

Şekerbank kredi hesaplama

Şekerbank kredi hesaplama işlemiyle, Şekerbank kredi ürünlerinden uygun bulduklarınızı karşılaştırabilirsiniz. Şekerbank ihtiyaç kredileri olan, Şekerbank Özgür Kredi, Acil İhtiyaçlarınız İçin Şekerbank Mini Kredi ve Standart ihtiyaç kredisinin farklarını, faiz oranlarını, vade yapılarını ve masraf kalemlerini hem inceleyebilir hem de diğer bankaların ihtiyaç kredisi ürünleriyle karşılaştırabilirsiniz. Dahası, bankaların genelde, Kurban Bayramı Kredisi, Şeker Bayram Kredisi ya da Yılbaşı Kredisi kampanyaları yaptıkları dönemlerde Şekerbank kampanyalı krediler hakkında da bilgi almak ve karşılaştırma yapmak için Şekerbank kredi hesaplama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbank kredi hesaplama işlemiyle Şekerbank Bayram Kredisi ürünlerini de karşılaştırın


Şekerbank kredi hesaplama işlemi ile ihtiyaç kredilerini karşılaştırmak istediğinizde, bu hesaplamalara bayram kredisi ürünlerini de eklemek, kredi maliyetinizi azaltabilmek açısından önemlidir. Kampanyalı kredi dönemlerinde aslında tek bir bankaya yönelmek de, finansal açıdan rasyonel bir karar olmayacaktır. Şekerbank bayram kredisi gibi, tüm bankaların bayram kredi kampanyalarını inceledikten sonra bir kredi kullanma kararı vermek, sizi daha maliyetli kredilerden koruyacaktır. Diğer yandan Şekerbank kredi hesaplama işlemiyle, ihtiyaç kredilerinin masraflarını inceleyrek diğer bankaların masraflarıyla karşılaştırabilir, böylece en ucuz krediyi hangi bankalar veriyor karar vermek daha kolay olacaktır.

Şekerbank kredi hesaplaması yaparak, konut kredi kampanyalarını takip edin


Şekerbank, sadece ihtiyaç kredilerinde uzmanlaşmış bir banka değil elbette. Şekerbank, konut kredileri için de dönem dönem uygun faiz oranları ya da iddialı kampanyalar düzenliyor. Beğendiğiniz ev için elinizdeki para eğer yeterli değilse ve ev kredisi kullanmanız gerekiyorsa, Şekerbank konut kredisi hesaplaması yaparak uygun konut kredisi faiz oranlarını öğrenebilir ve konut kredisi kullanma masrafları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Her bireysel kredi çeşidinde olduğu gibi, konut kredisinde de masraflar, kredinin rasyonelliğini etkileten etmenler arasında yer alıyor. Standart olarak alınan binde 5 oranında BDDK tarafından sabitlenen kredi tahsis ücreti dışında, tüm kredi ücretleri bankadan bankaya farklılık gösteriyor. İşte bu farklılıkları ölçmek için Şekerbank kredi hesaplama işlemiyle konut kredisi hesaplatabilirsiniz.

Kredi hesaplama yaparak tüm Şekerbank dahil tüm bankaları bir listede görün


Eniyikredi sistemi vasıtasıyla, sistemimize kayıt olmuş banka ürünlerinin faiz oranlarını ve masraflarını inceletebilirsiniz. Bu incelemenin sonunda da, en uygun krediyi bulmak için şansınızı dah da arttırmış olursunuz. Kredi hesaplaması yapmak için, yukarıdaki alana ihtiyaç duyduğunuz rakamı yazıp vade seçeneğinizi işaretledikten sonra, konut kredisi seçeneğini, ihtiyaç kredisi seçeneğini ya da ipotekli ihtiyaç kredisi seçeneğini işaretleyerek hesapla düğmesine basmanız yeterlidir. Bu işlemle karşınıza, sistemimize kayıt olmuş banka ürünlerinden istediğiniz özelliklere sahip olanları listelenecektir. Kredi bitimindeki toplam maliyet tutarında göre dizilen kredileri içinde en uygun olanını bu şekilde bulmanız çok daha kolay olacaktır.

Aşağıdaki hızlı hesaplama linklerinden faydalanarak hızlı kredi karşılaştırabilirsiniz.

Şekerbank kredi hesaplama: İhtiyaç Kredisi


Şekerbank kredi hesaplama: Konut Kredisi


Ayrıca diğer bankalar için:
Halkbank kredi hesaplama                                 Denizbank kredi hesaplama
TEB kredi hesaplama                                          Akbank kredi hesaplama
İş Bankası kredi hesaplama                               Finansbank kredi hesaplama

Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
  1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
  2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
  3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
  5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
  6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
  7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
  8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
  9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
  10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.