kolayca hesaplayın, hızla kullanın

Şekerbank

Şekerbank, 1953 senesinde Pancar Kooperatifleri Bankası adıyla kurulmuştur. 1956 yılında, şeker pancarı üreticileri sayesinde büyüyen mevduat yapısıyla, merkezini Eskişehir’den Ankara’ya taşımıştır ve ismi Şekerbank olarak değiştirilmiştir. 2004 senesindeyse şirket merkezini İstanbul’a taşımıştır. Şekerbank’ın Türkiye’de 282 şubesi bulunmaktadır. Şekerbank, 2013 yılının ilk yarısında 114 milyon TL net kar açıkladı. Yarattığı 11,2 milyar TL kredi hacmiyle Şekerbank hatırı sayılır bir büyüme yakaladı. Bireysel ihtiyaç kredisi ya da bireysel konut kredisi alanında da açıkladığı kampanyalarla çok ilgi gören Şekerbank kredilerini en iyi kredi hesaplama aracıyla inceleyin.
Şekerbank konut kredisi faiz oranlarını, en iyi kredi arama motoruyla hesaplatın, diğer bankaların konut kredisi faiz oranları ve konut kredisi masraflarıyla karşılaştırın. Bunun için yukarıdaki alana konut kredisi başvurusunda bulunmak istediğiniz tutarı yazıp, konut kredisi geri ödeme vadesini ve kredi türü olarak konut kredisini seçin. Daha sonra “kredi hesapla” sekmesine tıklayın. Açılan sayfada, en uygun konut kredisi faiz oranlarını ve en uygun konut kredisi masraflarını rahatça bulun. Şekerbank konut kredisi başvurusu yapmadan evvel diğer bankaların faiz oranlarını da değerlendirmiş olun. Aşağıda en iyi kredi tarafından oluşturulmuş hızlı konut kredisi hesaplama linklerini kullanabilirsiniz.


Şekerbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarını hesaplamak içinse, en iyi kredi arama motoruna karşılaştırmak istediğiniz Şekerbank ihtiyaç kredisi tutarını yazarak, geri ödeme vadesini seçerek “ kredi hesapla “ butonuna tıklayınız. Açılan sayfada ekranınıza, en uygun Şekerbank kredi faiz oranlarıyla, karşılaştırabilmeniz için diğer bankaların faiz oranları listelenecektir. Böylece Şekerbank ihtiyaç kredisi taksitleri ve Şekerbank ihtiyaç kredisi masrafları karşısında diğer bankaların avantajının olup olmadığını değerlendirebilirsiniz.


 

Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
  1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
  2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
  3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
  5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
  6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
  7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
  8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
  9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
  10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.