kolayca hesaplayın, hızla kullanın

Kuveyt Türk konut kredisi

Kuveyt Türk konut kredisi ürünü bulunmuyor. Yani Teorik olarak bulunmuyor. Kuveyt Türk Bank, bir katılım bankası statüsünde olduğu için, kar-zarar ortaklığı şeklinde ihtiyaçlarınıza kaynak sağlayabiliyor. Dolayısıyla, Kuveyt Türk Bankasında Konut kredisi ürünü yerine Kuveyt Türk Konut Finansmanı desteği bulunuyor. Bu konut finansmanında süreç, Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın sizin için, talep ettiğiniz evi satın almasıyla başlar. Ev satın alındıktan sonra, alış maliyetleri hesaplanarak üzerine kar koyulur. Son olarak da, oluşan yeni satış fiyatı üzerinden istediğiniz ev size, sizin seçeceğiniz taksit koşullarında satılır. Böylece, konut finansmanı sağlamış olursunuz. 
 • Kuveyt Türk konut finansman oranları uygun mu?
Kuveyt Türk konut finansman ürününün faiz oranı yerine bizlere açıkladığı kar payı oranları bulunuyor. Konut finansmanı kar payı oranları ise, aslında piyasa konut kredisi faiz oranlarıyla oldukça paralel bir yapı seyrediyor. Hal böyle olunca, katılım bankaları tarafından sağlanan konut finansmanı kar payı oranlarıyla, piyasadaki konut kredisi sağlayan diğer bankaların faiz oranlarını karşılaştırmak oldukça önem kazanıyor. Çünkü bu karşılaştırma, istediğiniz eve uygun bir maliyetle sahip olabilmeniz açısından bir temel oluşturuyor.
 • Kuveyt Türk Konut Finansman oranlarını eniyikredi.com ile karşılaştırın
Kuveyt Türk konut finansmanı yaparak ne kadar bir maliyetle ev sahibi olacağınızı hesapladıktan sonra, en iyi kredi “kredi arama motoru” ile konut kredisi hesaplama işlemi yaptırarak bir maliyet karşılaştırması yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, yukarıda bulunan boş alana, kullanmayı istediğiniz konut kredisi tutarını yazdıktan sonra, konut kredisinin geri ödeme vadesini seçmek. Daha sonra da, hesapla sekmesine tıklamak. Siz bu işlemi gerçekleştirdikten sonra, en iyi kredi sistemi ekranınıza, veri tabanımızda kayıtlı konut kredilerini maliyet sırasına göre dizecektir. Böylece siz de, Kuveyt Türk konut finansmanı oranlarını diğer bankalarınkiyle karşılaştırarak en uygun konut finansman şeklini belirleyebilirsiniz.

Aşağıda ekibimiz tarafından hazırlanmış hızlı konut kredisi hesaplama linklerini bulabilirsiniz. Bu linkler vasıtasıyla, pratik konut kredisi ve finansmanı hesaplama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 


Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
 1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
 2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
 3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
 4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
 5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
 6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
 7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
 8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
 9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
 10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.