kolayca hesaplayın, hızla kullanın

Konut Proje Kredisi

Konut proje kredisi, yeni konut almak isteyenler için önem arz ediyor. Özellikle son dönemde kullanılan konut kredilerinin hatırı sayılır bir bölümü, konut proje kredisi olarak kullanılıyor. Hatta bu proje kredilerinden bir kısmı da, henüz inşaat başlangıç aşamasında alınan konut kredilerinden oluşuyor. Şehir içindeki eski yapılar kentsel dönüşüm kapsamında yenileri ile değişirken artık şehirde yaşayanlar, bu eski yapılardan çok yeni konut projeleri kapsamında ev sahibi olmayı hayal eder duruma geldi.

Konut proje kredisi ve uygun faizler


Konut proje kredisi dendiği zaman aklımıza banka geliyor. Doğrudur. Bankalar, uygun faizli konut kredisi kullandırmak yoluyla istediğiniz konut proje kredisi ürünüyle sahip olmak istediğiniz evinizi satın alabilmenizde yardımcı olabilirler. Hatta bazı bankalar, Ziraat Bankası anlaşmalı konut projeleri için konut kredisi gibi, ayrıca konut projelerine özel konut kredisi ürünü geliştirebiliyorlar. Daha bina henüz inşa edilmeden, plan üzerinden kredi ile ev almaya imkan tanıyan bu sistemler bankalar tarafından kullanılabiliyor. Elbette sadece Ziraat Bankası anlaşmalı konut projeleri için kredi sağlamıyor. Garanti Bankası, Akbank gibi diğer bankalar da anlaşmalı konut projeleri için ayrıca kredi sağlayabiliyorlar.

Konut proje kredisi inşaat şirketi tarafından sağlanabilir


Bazı inşaat şirketleri konut projeleri için finansman sağlamak amacıyla kağıt üzerinde, kaba inşaat halindeyken ya da bitmiş binaları için bankaları aradan çıkararak uzun vadeli ve sıfır faizli kredisi kullanmanızı sağlayabiliyorlar. Elbette buna konut proje kredisi demek yerine konut proje finansmanı demek daha uygun olur. İnşaat şirketine o konut projesi için siz finansman sağlamış oluyorsunuz. Onlar da, bu finansmanı bankalardan faizle bulmak yerine sizin ürün ortaya çıkmadan ödediğiniz para ile projeyi tamamlayabiliyorlar. Böylece bankaya ödenecek kredi faizini olumlu olarak sizin ödeyeceğiniz kredi taksidine yansıtmış oluyorlar. Onlar düşük faizli kredi kullanıyor, siz de faizsiz konut kredisi kullanmış oluyorsunuz. Yani genel olarak iş böyle yürüyor.

Konut Proje Kredisi

Konut kredisi ile inşaat şirketlerinin proje finansman taksitlerini karşılaştırın


Sıfır faizli konut finansmanı ile istediğiniz konut projesinden eviniz almak ile, bankalar aracılığı ile konut proje kredisi kullanarak o evi almak arasında bir maliyet farkı var mı? Ödeme vadesinin sonunda cebinizden masraflar dahil çıkacak para acaba hangi konut alma yöntemini kullanırsanız daha uygun olacak?

Eniyikredi.com sistemi ile konut kredisi karşılaştırması yaparak bütçeniz için en uygun konut kredisi ürününü bulmaya yaklaşabilirsiniz. Yukarıdaki alana ihtiyacınız olan kredi tutarını yazıp, geri ödeme vadesini seçerek bu hesaplama sistemi deneyebilirsiniz. Hesaplama sonuçları ekranınızda vade sonu maliyet dahil değerlerine göre az olandan çok olana doğru dizilir. Siz de bu krediyi, konut proje kredisiyle ve ayrıca konut projesinin ait olduğu inşaat şirketinin sıfır faizli konut finansmanı ile karşılaştırabilirsiniz.
Aşağıdaki bağlantılardan faydalanarak hızlı bir şekilde konut kredisi hesaplama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


Konut kredisi oranlarını sistemimizde karşılaştırabileceğiniz Bankalar:

Garanti Bankası     Finansbank     Denizbank      Vakıfbank                Fibabanka        Odeabank

İş Bankası                HSBC Bank     Halkbank      Burgan Bank           TEB    BankPozitif         Şekerbank               Akbank


Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
  1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
  2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
  3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
  5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
  6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
  7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
  8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
  9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
  10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.