kolayca hesaplayın, hızla kullanın

Konut kredisi oranları

Konut kredisi oranları, Türkiye cumhuriyeti Merkez Bankası’nın ekonomiye faiz politikasıyla müdahalesi gerçekleştikçe değişiklik gösteriyor. Arz ve talebin kendi bileşenleri aracılığıyla dengenin oluştuğu serbest piyasa ekonomisinde, bu tür para politikaları uygulandıkça bankalar da, faiz oranlarında değişikli yapıyorlar. Dolayısıyla en uygun konut kredisi oranları için, ekonomiyi biraz takip edip, doğru zamanı beklemek, avantajlı faiz oranlarıyla konut kredisi kullanmanıza yardım edebilir. 

Konut kredisi oranları bakımında kampanyalı konut kredileri


Konut kredisi oranları düşük olarak, bankaların kampanyalı konut kredileriyle de yakalanabiliyor. Çeşitli dönemlerde ekonominin gidişine göre bankalar, uygun konut kredisi oranları içeren konut kredisi kampanyaları düzenleyebiliyorlar. Bu kampanyalarda en dikkat edilmesi gereken şeyse, konut kredisi masrafları. Konut kredisi masraf kalemleri, genel olarak her bankada benzerlik gösterse de, bu kalemlerin fiyatlandırılması değişiklik gösterebiliyor. Örneğin bir banka, konut ekspertiz ücreti için 650 TL talep ederken, başka bir banka aynı masraf için 1.000 TL ücret isteyebiliyor. Bu durumda, bir konut kredisinin avantajlı olup olmadığına, tüm masrafları da göz önünde bulundurularak karar vermek, en doğru kararı vermenizde önemli adımlardan biri haline dönüşüyor.

Konut kredisi oranları ve masraflarını en iyi kredi arama motoruyla karşılaştırın


Yukarıdaki bilgiler ışığında bir konut kredisinin en uygun konut kredisi olup olmadığına karar verebilmek için, eniyikredi.com “kredi arama motoru” ‘ndan faydalanabilirsiniz. Yukarıdaki ilgili alana, kullanmak istediğiniz konut kredisi tutarını girip, kredi türü olarak konut kredisi seçeneğini işaretleyiniz. Konut kredisini geri ödemeyi düşündüğünüz vadeyi seçtikten sonra da “hesapla” sekmesine tıklayınız. Bu aşamadan sonra sistemimiz, kayıt olmuş konut kredileri içinde istediğiniz kriterlere uygun konut kredilerini hesaplayarak ekranınızda listeleyecektir. Bu liste, konut kredisi vade sonu maliyet esasına göre sıralanmış olduğu için, en uygun konut kredisi oranları yanında, masrafları da karşılaştırma imkanına sahip olursunuz. Ayrıca daha evvel kullanmış olduğunuz konut kredisi ürününü de, daha düşük faizli olarak bulacağınız konut kredisine revize etme ihtimalinizi de, bu konut kredisi hesaplamasını yaparak değerlendirebilirsiniz.
 

Aşağıdaki, eniyikredi.com ekibi tarafından hazırlanan hızlı konut kredisi hesaplama linklerinden faydalanarak, pratik hesaplamalar gerçekleştirebilirsiniz. 


Konut kredisi oranlarını sistemimizde karşılaştırabileceğiniz Bankalar:

Garanti Bankası     Finansbank     Denizbank      Vakıfbank                Fibabanka        Odeabank

İş Bankası                HSBC Bank     Halkbank      Burgan Bank           TEB                  Bank Pozitif  Şekerbank              Akbank 


Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
  1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
  2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
  3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
  5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
  6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
  7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
  8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
  9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
  10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.