kolayca hesaplayın, hızla kullanın

Kampanyalı krediler

Kampanyalı krediler, bütçelerin açık vermeye yüz tuttuğu, hatta açık vermeye başladığında durumu en az maliyetle kurtarabilme noktasında imdada yetişiyorlar. Kampanyalı krediler, standart kredilere göre daha uygun faiz oranlarıyla ya da daha uygun kredi masraf yapılarıyla öne çıkabiliyorlar. Hatta bazı finansal kuruluşlar, en ucuz kredi veren bankalar arasında olmak uğruna, sıfır faizli ihtiyaç kredisi ürünlerini bile kampanyalı olarak duyurabiliyorlar.

Kampanyalı krediler her zaman en avantajlı krediler olamayabilir

Kampanyalı krediler, her ne kadar çok avantajlı gibi görülseler de, normal dönemlerde mevcut olan, standart kredilerden her zaman daha avantajlı olmayabiliyorlar. Alınabilecek bir ekstra komisyon, bütün kredinin dengesini negatif yönde etkileyebiliyor. Diğer yandan uygun faiz oranlarıyla bir kampanyalı kredi size cazip gelse bile, genelde bir üst limiti bulunan kampanyalı krediler, sizin ihtiyaçlarınızı karşılamama ihtimalini de beraberlerinde taşıyorlar. Diğer yandan bu tip kampanyalı ihtiyaç kredileri, bir başka pürüzü de barındırabiliyorlar. O da kısıtlı vade. BDDK tarafından belirlenmş üst sınırı 36 ay olan ihtiyaç kredisi vadesi, finansman kampanyası söz konusu olduğunda, çok daha düşük vade sınırlarıyla karşımıza gelebiliyorlar. Örneğin Denizbank tarafından açıklanan web’de kredi kampanyası, maksimum 3000 TL için ihtiyaç kredisi sunuyor. Ayrıca bu kredinin geri ödenebileceği en fazla vade, sadece 9 ay ile sınırlı.

Kampanyalı krediler özellikle bayramlarda tercih ediliyor


Bayramlar, genel olarak yıl içinde cepte nakite ihtiyaç duyulan zamanların başında geliyor. Yani yılın geri kalanını, kredi kartıyla idare edebilmek mümkünse bile, bayramlarda cepte para olması oldukça önem taşıyor. Çocuklara verilecek harçlıklar, esnaftan alınacak çeşitli ihtiyaçlar ve memlekete yapılacak seyahatler, el cebe gittiğinde boş olmamasını gerektiriyor. İhtiyaç bu kadar net olunca, bankalar da bu dönemden faydalanarak, özellikle bayramlara yönelik olarak kredi kampanyaları düzenliyorlar. En çok bireysel kredi kullandırımının da gerçekleştiği dönemler, bayramlar oluyor. Her ne kadar krediyle kurban kesilir mi sorusu gündemde de olsa, Kurban bayramları da kampanyalı krediler için başvuruların oldukça çoğaldığı dönemler içinde sayılıyor.

Tüm ihtiyaç kredilerini incelemeden kredi kullanmayın


Kampanyalı ihtiyaç kredileri televizyon kampanyaları ve diğer medya kanallarıyla her ne kadar abartılarak anlatılıyorlarsa da, sadece bu reklamlara aldanıp kredi kullanma kararını vermek pek rasyonel olmayan bir eylem olacaktır. Bu sebeple cari dönemde geçerli olan tüm kredi ürünlerini karşılaştırmak lehinize bir davranış olacaktır. Burada şöyle bir sıkıntıyla karşılaşmanız mümkün olabilir. O da hangi bankanın, hangi kredi ürününü inceleyip aklınıza tutacaksınız. Uzunca bir vakit ayırarak, tek tek hesaplamalar yapıp tablolar oluşturmak epey zorlu bir iş. Bu arada da, her bankanın her ürününe hesaplama araçlarıyla ulaşamayabilmeniz de mümkün. Dolayısıyla kaçıracağınız krediler olması da muhtemel.

Eniyikredi.com sisteminden faydalanarak, özelliklerini, yani vade yapısı ve miktarını, sizin belirleyeceğiniz kredinin, hangi banka tarafından nasıl sunulduğunu rahatça görebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Eniyikredi kredi arama motorunun kullanarak, kampanyalı krediler ya da faizsiz krediler de dahil olmak üzere, sistemimize kayıt olmuş banka kredi ürünlerini kolayca karşılaştırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sayfada üst bölgede bulunan alana ihtiyaç duyduğunuz tutarı yazıp, vade seçeneğini işaretledikten sonra kredi türünü belirleyerek hesap düğmesine tıklmak. Açılan sayfada, vade sonu toplam ödemelerine göre dizilmiş krediler karşınıza gelecektir. Böylece siz de, kampanyalı krediler mi daha avantajlı, yoksa standart krediler mi kolayca ayırt edebileceksiniz.

Eniyikredi.com ekibi tarafından hazırlanmış olan aşağıdaki linklerden faydalanarak, pratik kampanyalı kredi karşılaştırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

3000 TL 9 ay vadeli kampanyalı krediler
5000 TL 12 ay vadeli kampanyalı krediler
5000 TL 24 ay vadeli kampanyalı krediler
10000 TL 12 ay vadeli kampanyalı krediler 

Bayram Kredisi Kampanyaları olan bankalar:
ING bayram kredisi                HSBC bayram kredisi              İş Bankası bayram kredisi  

Sistemimizdeki bankalar:

Garanti Bankası     Finansbank     Denizbank      Vakıfbank                Fibabanka        Odeabank

İş Bankası                HSBC Bank     Halkbank      Burgan Bank           TEB                  Bank Pozitif  

Şekerbank                 Akbank 


Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
  1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
  2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
  3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
  5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
  6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
  7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
  8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
  9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
  10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.