kolayca hesaplayın, hızla kullanın

İhtiyaç kredisi hesaplama 2015 sonuçları

İhtiyaç kredisi hesaplama 2015 sonuçları size en uygun ihtiyaç kredisi ürünü bulmanızda yardım edebilir. Türkiye finansal piyasasındaki dengeler o kadar değişken ki, mevcut finansal oranların her an değişebileceği korkusuyla yaşıyoruz. Döviz kurlarından, İMKB endeksine neredeyse her günümüz düştü mü çıktı mı diye bir korku ve bilinmezlikle geçiyor. Tüm bu ekonomik verilerin ve enflasyonun durumuna dayalı olarak da, T.C. Merkez Bankası’na bağlı olarak çalışan Para Politikası Kurulu faiz oranlarıyla ilgili kararlar veriyor.
 

İhtiyaç kredisi hesaplama 2015 sonuçları karşılaştırılarak kredi kararı verilmeli

 
İhtiyaç kredisi hesaplama 2015 sonuçları faiz oranlarının oldukça değişekn olduğu piyasamızda, doğru ihtiyaç kredisini seçebilmek için oldukça önem taşıyor. Elbette bir ihtiyaç kredisini, kredi tüketicisi için doğru yapan şey, sadece faiz oranı değil. Bankaların bir krediyi kullandırmak için elde ettiği gelir sadece faiz kazancında değil. Masraf adı altında alınan ek gelirler de, bir ihtiyaç kredisinin uygunluğunu ve doğruluğunu etkileyen diğer faktörleri oluşturuyor. 2014 yazından evvel, dosya tahsis ücretleri konusunda her banka arasında çok farklı komisyon oranları mevcuttu. Bu kredi tahsis komisyonları da, kredi maliyetinde büyük değişiklikler oluşturuyordu. Ağustos 2014 itibariyle Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulu (BDDK) tarafından alınan bir kararla, bu kredi tahsis komisyonuna bir standart getirildi. Bu BDDK kararına göre kredi tahsis ücreti olarak alınan tutar, ihtiyaç kredisi anaparasının binde 5’ini geçemeyecek. Böylece yasallaşan bu kredi masraf kalemiyle ilgili, Tüketici Sorunları Derneği’nin Danıştay’a itirazda bulunduğunu da hatırlatalım. Derneğin gerekçesiyse, tüketici haklarına aykırılık.
 

İhtiyaç kredisi hesaplama işlemi yapmak çok kolay


İhtiyaç kredisi hesaplama işlemi yaparak, en avantajlı ihtiyaç kredisi ürününü ve en avantajlı ihtiyaç kredisini hangi banka veriyor bulmak için eniyikredi.com sisteminden faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, yukarıdaki alana, bankadan kredi olarak çekmek istediğiniz tutarı yazmak. Daha sonra bu krediyi geri ödemeyi planladığınız vadeyi seçip hesapla sekmesine tıklamak. Siz bu işlemi yaptıktan sonra açılan sayfada, sistemimize kayıt olmuş bankaların ihtiyaç kredisi ürünleri maliyet esasına göre sıralanmış olarak bulabilirsiniz. Bu sonuç sayfasında, ödeyeceğiniz ihtiyaç kredisi taksitlerinin yanında katlanmak zorunda olduğunuz kredi tahsis ücreti, hayat sigortası primi gibi masrafları da inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Böylece, sistemimiz vasıtasıyla yapacağınız İhtiyaç kredisi hesaplama işlemi sonucunda, 2015 senesi için bütçeniz için en makul ihtiyaç kredisi ürününü tercih etme şansınız aratabilir. 

Aşağıdaki pratik hesaplama linklerinden faydalanarak hızlı kredi araması yapabilirsiniz.

Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
  1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
  2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
  3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
  5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
  6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
  7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
  8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
  9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
  10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.