kolayca hesaplayın, hızla kullanın

Halkbank Kredi Hesaplama

Finansal olarak her geçen gün biraz daha gelişen Türkiye’de faaliyet gösteren onlarca bankaya yıllar ilerledikçe yenileri ekleniyor. Her yeni kurulan banka da, bireysel müşteriler için oranları takip edilecek yeni bir banka anlamına geliyor. Televizyonda dönen reklamlar bu takip işini kolaylaştırsa da, sizin için en uygun kredi başka bir banka tarafından veriliyorsa ve siz de bunu atlıyorsanız? Ya Halkbank kredi faizleri daha düşükse reklamda gördüğünüz o bankadan? Ya da uygun bir Halkbank bayram kredisi varsa ya da bir Halkbank konut kredisi? Halkbank kredi hesaplama işlemi yaparak, bu sorulara bir yanıt bulabilirsiniz.

Halkbank kredi hesaplama işlemiyle, kredi kullanma masraflarını da hesaba dahil edersiniz.


Halkbank kredi hesaplama işlemi, size sadece Halkbank faiz oranlarına göre ödeyeceğiniz kredi taksitlerini göstermez. Halkbank tarafından, istediğiniz kredi ürününe sahip olabilmeniz için katlanmak zorunda bırakılacağınız kredi tahsis ücreti, sigorta primleri, komisyon gibi masraf kalemlerini de inceleme imkanı sunar. Hatta Halkbank konut kredisi kullanmayı planladıysanız eğer ya da ipotekli ihtiyaç kredisi, bu masraflara ek olarak ödeyeceğiniz, taşınmaz ekspertiz ücreti, o taşınmazın ipotek ettirilme bedeli, DASK ve konut sigortası masraflarını da görebilirsiniz.

Eniyikredi sistemiyle Halkbank kredi hesaplaması yapmak


En İyi Kredi “kredi arama motoru” ile Halkbank kredi hesaplama işlemi yaparak, sistemimizde kayıtlı bankalar arasında en uygun krediyi veren bankayı bulabilirsiniz. Bunun için yukarıdaki kredi hesaplama aracına karşılaştırmak istediğiniz kredi tutarını yazıp, kredi vadesi ve kredi türünü seçerek Halkbank kredi hesaplamasını kolayca yapabilirsiniz. “hesapla” tuşuna basmanızla birlikte açılan sayfada, Halkbank kredi faiz oranlarını ve Halkbank kredi masraflarını diğer bankalarda karşılaştırmanızı sağlayacak liste ekranınıza gelecektir. Bu kredi karşılaştırma listesi sayesinde, ilgilendiğiniz Halkbank kredisinin sizin için en uygun kredi seçeneği olup olmadığına karar verebilirsiniz.
halkbank kredi hesaplama

Aşağıda En İyi Kredi tarafından hazırlanmış pratik linkleri kullanarak hızlı bir şekilde Halkbank kredi hesaplama işlemi yapabilirsiniz.

Halkbank ihtiyaç kredisi hesaplamak için kullanabileceğiniz linkler aşağıdadır.

Halkbank konut kredisi hesaplamak için kullanabileceğiniz linkler aşağıdadır.

Ayrıca diğer bankalar için:

Şekerbank kredi hesaplama                              Denizbank kredi hesaplama
TEB kredi hesaplama                                          Akbank kredi hesaplama
İş Bankası kredi hesaplama                               Finansbank kredi hesaplama


Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
  1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
  2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
  3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
  5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
  6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
  7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
  8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
  9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
  10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.