kolayca hesaplayın, hızla kullanın

Halkbank

Halkbank’ın kurulması süreci 1933 yılında çıkarılan 2284 sayılı kanunla başlamıştır. Dönemin sıkıntılı ekonomik yaşamının küçük esnaf ve sanatkarlara getirdiği ağır yük karşısında, bu kesimlere uygun koşullarda kredi sağlayabilmek amacıyla kurulmasına karar verilmiştir. İlerleyen yıllarda; Öğretmenler Bankası, Sümerbank ,Etibank, Emlak Bankası ve Pamukbank, Halkbank’ın bünyesine dahil olmuşlardır. Bu devirlerle birlikte Halkbank sermaye yapısı ve kredi sağlayabilme potansiyeli oldukça güçlenmiştir. Bu bankaların devrinin Halkbank için bir faydası da, şube yapısının artarak ve değişerek bireysel kullanıcılara hizmet vermeye daha uygun hale getirilmesiyle gerçekleşmiştir.

Ticari müşterilerin yanında, bireysel müşterilere de önem vermeye başlanmasıyla birlikte Halkbank, piyasadaki güvenini arttırarak finansal yaşamımızda önemli bir yere gelmiştir. Yıl içindeki belli dönemlerde yaptığı Halkbank bayram kredisi ya da Dost konut kredisi gibi çeşitli kredi kampanyalarıyla Halkbank, bireysel kredi müşterileri için de farklı bir alternatif halini almıştır. Son dönemlerde oluşturduğu parafcard ve parafly kredi kartı arkasıyla da adında sıkça söz ettirir hale gelmiştir.

Halkbank ihtiyaç kredisi
Halkbank duyurduğu çeşitli kampanyalarıyla ihtiyaç kredisi kullanacak müşterilerine avantajlı krediler sunmaktadır. En iyi kredi hesaplama aracıyla, kredi hesaplaması yaparak siz de avantajlı kredilerden haberdar olabilir, en uygun krediyi seçme şansını yakalayabilirsiniz. Kredi arama motorumuzla ihtiyaç kredisi hesaplatmak için, size gereken ihtiyaç kredisi tutarını, yukarıdaki alana yazarak geri ödeme vadesini seçip “kredi hesapla” sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır. Siz tıkladıktan sonra, Halkbank uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları dahil tüm bankaların faiz oranları ve kredi masrafları ekranınızda listelenecektir.
Aşağıdaki pratik hesaplama linklerini kullanarak hızlı ihtiyaç kredisi karşılaştırabilirsiniz.

Halkbank konut kredisi
Halkbank, ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi zaman zaman, konut kredilerinde de kampanyalar düzenleyebilmektedir. Dost konut kredisi gibi konut kredisi transferi için de belli dönemlerde uygun konut kredisi faiz oranları sunan Halkbank’ın bu avantajlarını görmek ve diğer bankalarla karşılaştırmak için de en iyi kredi hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Kredi arama motorumuzla hesaplama yaptırarak, Halkbank konut kredisi faiz oranlarını ve konut kredisi masraflarını diğer bankaların kredi faizleri ve masraflarıyla karşılaştırma şansı yakalayabilirsiniz. Bu sayede bütçenize en uygun konut kredisine ulaşma, ve istediğiniz eve daha ucuza sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz.
Sizin için önceden hazırladığımız pratik konut kredisi karşılaştırma linklerini aşağıda bulabilirsiniz.


Halkbank ipotekli ihtiyaç kredisi
Tüm bankalar gibi Halkbank da, belirli bir tutarın üzerinde olan bireysel kredi ihtiyaçlarınız için size ait bir taşınmaza rehin koyma yolunu seçiyor. Halkbank rehinli kredi ürününün ismini Bireysel Destek Kredisi olarak belirlemiş. Bireysel destek kredisi, tüm ipotekli ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi konut kredisi masraflarıyla aynı özellikleri taşıyor. Halkbank ipotekli ihtiyaç kredisi faiz oranlarını incelemek, kredi taksitleri hakkında bilgi sahibi olmak için en iyi kredi hesaplama araçlarından faydalanabilirsiniz. Aşağıdaki linkleri kullanarak hızlı Halkbank ipotekli ihtiyaç kredisi yani Halkbank bireysel finansman kredisi hesaplaması yapabilirsiniz.


 

Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
  1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
  2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
  3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
  5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
  6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
  7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
  8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
  9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
  10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.