kolayca hesaplayın, hızla kullanın

En ucuz kredi veren bankalar

En ucuz kredi veren bankalar hangileri? Peki bu ucuz krediler hangi şartlarla kullandırılıyor? Faizsiz krediler, aynı zamanda en ucuz krediler mi? Cevapları birbirlerine bağlı olan bu soruların yanıtlarna sahip olmak, içinde bulunduğumuz konjonktürel yapıda meşekatli bir çabayı gerektiriyor. Doğru cevapları öğrenmek için, bankların web sitelerindeki kredi hesaplama uygulamalarını kullanmak, bu sonuçları not almak ve daha sonra karşılaştırmak gerekiyor. Hatta, bazı bankalarını bu hesaplama araçları, kampanyalı kredi faiz oranlarını hesaplamalarına dahil etmiyorlar. Size sadece kredi faiz oranının ve kredi masrafının bilgisini veriyorlar. Bu durum da, sizin en ucuz kredi veren bankalar ve finansal kuruluşlara ulaşmanızı daha da zorlaştırır.

En ucuz kredi veren bankalar sektördeki önde gelen bankalar mı?

En ucuz kredi veren bankalar genel olarak sektörde adı duyulmuş bankaların arasından karşımıza çıkıyorlar. Yani Halkbank, Garanti Bankası gibi bankalar müşteri portföylerinin de genişliğini kullanarak daha uygun kredi faiz oranları önerebiliyorlar. Fakat işin bir de büyüyen ya da finansal piyasaya yeni geriş yapan bankalar boyutu var. Bu bankalar, kredi pazarında rekabetçi olabilmek, adlarını duyurabilmek  ya da piyasada güvenilir bankalar arasında sayılabilmek için belli dönemlerde, kredi kampanyaları oluşturuyorlar. İşte böyle kredi ürünlerini de yakalamak, kredi tüketici açısından oldukça faydalı etkiler yaratabiliyor.

Kredi hesaplama, karşılaştırma yapın ve doğru kararı verin

En ucuz krediyi bulmak ve o krediyi veren bankadan bu uygun krediyi kullanmak için tüm bankaların internet sitelerinden faydalanarak karşılaştırma yapabilmek için, bilgisayar başında saatler geçirmeden sadece eniyikredi.com sistemini kullanabilirsiniz.Eniyikredi.com, size Türkiye’nin neredeyse tüm bankalarının verdiği kredileri karşılaştırma imkanı sunar. Siz kredinizin tutarını girer, vadesini ve türünü seçersiniz; biz de size ,ihtiyacınız olan krediyi ayrıntılarıyla birlikte sunarız. Krediyi veren bankaları, kredinin vadesini, taksitlerini, toplam tutarını ve faiz oranlarını görebileceğimiz listemizde piyasadaki bankalardan sistemimize kayıtlı olan kredi ürünlerini bir arada görüp karşılaştırma şansına sahip olursunuz. Hangi krediyi alacağınıza karar verdiğinizde de en ucuz kredi veren bankaları tespit etmiş olursunuz.


En ucuz kredi veren bankalar


Aşağıdaki ekibimiz tarafından hazırlanmış olan linklerden faydalanarak En ucuz kredi veren bankaları hızlıca karşılaştırabilirsiniz.

En ucuz İhtiyaç kredisi veren banka için pratik hesaplama linkleri:

10000 TL 12 Ay vadeli ihtiyaç kredisi hesaplama

15000 TL 24 Ay vadeli ihtiyaç kredisi hesaplama

20000 TL 36 Ay vadeli ihtiyaç kredisi hesaplama

30000 TL 36 Ay vadeli ihtiyaç kredisi hesaplama

En ucuz konut kredisi veren banka için  pratik hesaplama linkleri:

60 ay vadeli 50000 TL konut kredisi hesaplama

72 ay vadeli 50000 TL konut kredisi hesaplama

120 ay vadeli 90000 TL konut kredisi hesaplama

120 ay vadeli 120000 TL konut kredisi hesaplama

En ucuz taşıt kredisi faiz oranları karşılaştırması için aşağıdaki linlerden faydalanabilirsiniz. 

Araç kredisi kullanmadan önde dikkat etmeniz gereken bazı noktalara kısaca değinmek istiyoruz. Eğer çok yüksek olmayan bir tutar için örneğin 15000 TL taşıt kredisi için bir arama gerçekleştirecekseniz, mutlaka aynı tutar için ihtiyaç kredisi de hesaplatmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle ihtiyaç kredisi kampanya dönemlerinde, daha makul kredi faiz oranları ile karşılamanız böylelikle mümkün olabilir. Burada sizin için kredi vadesi önemliyse şöyle bir pürüz yaşayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi, BDDK tarafından yapılan düzenlemeyle ihtiyaç kredisi vadesi en fazla 36 ay olarak sınırlandırıldı. Bu aşamada, maksimum vade yapısı 48 ay olan taşıt kredileri sizin için daha uygun bir kredi türü olabilir. Taşıt kredisi kullanırken Kasko poliçesi, taşıt kredisi faiz oranlarında bankalar tarafından indirim konusu yapılabiliyor. Yani satın alacağınız arabanın kasko poliçesini, taşıt kredisini kullanacağınız bankaya düzenletirseniz bir iki puan aşağıdan faizle krediyi kullanmanız mümkün oluyor. Fakat buna karar vermeden önce mutlaka, eğer varsa bir sigortacınız, ona danışmanızı tavsiye ederiz. Böylece daha düşük primlerle ve vade sonu maliyetleriyle karşılaşmanız da mümkün olabilir.

 12 ay vadeli 15.000 TL en ucuz taşıt  kredisi karşılaştırma

24 ay vadeli 20.000 TL en ucuz taşıt  kredisi karşılaştırma

36 ay vadeli 25.000 TL en ucuz taşıt  kredisi karşılaştırma

48 ay vadeli 50.000 TL en ucuz taşıt  kredisi karşılaştırma

En ucuz kredi veren bankaların karşılaştırabileceğiniz ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve ipotekli ihtiyaç kredisi ürünlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
  1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
  2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
  3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
  5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
  6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
  7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
  8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
  9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
  10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.