kolayca hesaplayın, hızla kullanın

Düşük faizli ihtiyaç kredileri

Bilgisayar çağında olduğumuz bu günlerde krediye ihtiyaç duyulduğunda en uygun faizli krediyi bulmak için banka banka dolaşmak, telefonla şubeleri arayıp kredi ürünleri hakkında bilgi almak gerekmiyor. Artık bu hizmeti yerine getiren internet siteleri bu işin yükünü çekiyor.

Düşük faizli ihtiyaç kredileri karşılaştırma

Düşük faizli ihtiyaç kredileri bulmanın artık en iyi yolu, bu hizmeti veren portallarda hesaplama işlemi gerçekleştirmektir. Bu işlem sayesinde düşük faizli ihtiyaç kredilerini, masraflarına göre karşılaştırabilirsiniz. Böylece sadece en düşük kredi faizini tespit etmez, aynı zamanda da maliyetleri açısından en uygun ihtiyaç kredisi ürününü de bulmuş olursunuz. Burada önemli bir hatırlatma, Findeks sisteminin devreye girmesiyle, faiz oranlarının 5 yıllık finansal geçmişlerine göre, kişiden kişiye değiştiğidir. KKB nin bir markası olan Findeks notuna göre kişiler arasında büyük kredi faiz farkları oluşabilmektedir.

Düşük faizli ihtiyaç kredileri

Eniyikredi.com ile kredi hesaplama

Biz, eniyikredi.com olarak en düşük faizli ihtiyaç kredilerini sizin için ve sizin istediğiniz kriterler doğrultusunda bilgisayar ekranınıza listeliyoruz. Siz sadece www.eniyikredi.com anasayfasından ihtiyaç duyduğunuz kredi türünü, miktarını ve ödeme vadesini seçiyorsunuz. Biz aradığınız krediyi veri tabanımızdaki bilgilerle eşleştirip size listeliyoruz. Bu aşamadan sonra kredilerin yanında bulunan “başvur” butonuna basarak ilgilendiğiniz krediye başvuru yapabiliyorsunuz. Bu başvuru tamamen yasal olarak ve banka ile eniyikredi.com arasında yapılmış sözleşmeye dayanılarak ilgili bankaya iletiliyor. Başvuru anında verdiğiniz bilgiler finansal kuruluşlarca da kullanılan şifreleme protokolü ile şifrelenerek güvenli bir biçimde yerine ulaştırılıyor. Aynı zamanda diğer bankalarda sizi arayarak tekliflerini sunuyorlar. Böylece size yük olacak formalitelerden eniyikredi.com aracılığı ile kurtulmuş oluyorsunuz.

10000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi karşılaştırma tablosunu incelemek için tıklayınız. 

5000 TL 12 vadeli ihtiyaç kredisi karşılaştırma tablosunu incelemek için tıklayınız. 

Sistemimizde düşük faizli kredi ürünlerini bulabileceğiniz bazı bankalar:

Garanti Bankası     Finansbank     Denizbank

Vakıfbank                Fibabanka        Odeabank

İş Bankası                HSBC Bank     Halkbank

Burgan Bank           TEB                   Bank Pozitif 

Şekerbank              Akbank

Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
  1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
  2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
  3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
  5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
  6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
  7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
  8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
  9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
  10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.