kolayca hesaplayın, hızla kullanın

Denizbank

Denizbank, ülkemiz deniz sektörünün gelişimindeki finansal sıkıntıları rahatlatmak için 1938 yılında kurulmuştur. Daha sonra 1997 yılında Zorlu Grup tarafından satın alınmış olan Denizbank, sonunda yabancı sermayeli bir grup olan Dexia tarafından 2006 senesinde satın alınmıştır. Son olarak yine yabancı sermayeli olan Sberbank Eylül 2012’de Denizbank’ı bünyesine katmıştır. Denizbank faaliyet süresi boyunca 667 şube sayısına ulaşmıştır. 2013 Haziran rakamlarına göre Denizbank 47 milyar TL’ye yakın nakdi kredi sağlamıştır. 
Bu yüksek kredi hacminin yakalanmasında elbette Denizbank bireysel kredi kampanyalarının da rolü çok büyük. Reklamla çok başarılı bir şekilde desteklenen Denizbank bireysel kredi kampanyaları sayesinde, Denizbank konut kredisi ve Denizbank ihtiyaç kredisi ürünleri hakkında kredi müşterileri bilgi almadan diğer bankların kredilerini genelde kullanmayı düşünmüyorlar.
En iyi kredi hesaplama araçlarıyla size en uygun Denizbank kredisini bulabilir, kolayca yapacağınız Denizbank kredi hesaplamasıyla ihtiyacınız olan kredinin taksitlerini ve masraflarını görebilirsiniz.
Denizbank konut kredisi karşılaştırması yapmak için yukarıdaki alana, kullanmak istediğiniz Denizbank konut kredisi tutarını, konut kredisi geri ödeme vadesini girip, kredi türünü seçerek “kredi hesapla” sekmesine tıklayınız. Açılan sayfada en uygun konut kredisi faiz oranlarıyla Denizbank konut kredisi faiz oranlarını ve masraflarını hızlı bir biçimde karşılaştırabilirsiniz.
Denizbank konut kredisi hesaplamasını hızlı bir şekilde yapmak için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz.

Denizbank ihtiyaç kredisi karşılaştırması yapmak içinse, yukarıdaki adımları izlerken kredi türünü “ihtiyaç kredisi” olarak seçmeniz ve ondan sonra “ kredi hesapla “butonuna tıklamanız yeterlidir. Konut kredisi karşılaştırmasında olduğu gibi, açılan sayfada Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarını diğer bankaların faiz oranlarıyla karşılaştırmanızı sağlayacak liste ekranınıza gelecek.
Denizbank ihtiyaç kredisi karşılaştırmasını pratik bir şekilde yapmak için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz.
36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi karşılaştırma

Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
  1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
  2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
  3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
  5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
  6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
  7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
  8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
  9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
  10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.