kolayca hesaplayın, hızla kullanın

Çabuk kredi veren bankalar

Çabuk kredi veren bankalar, acil nakit ihtiyacının oluştuğu dönemlerde ve etraftan bu ihtiyacın karşılanamadığı durumlarda söz konusu nakit ihtiyacının bir an evvel giderilebilmesi için oldukça önem taşıyor. Finansal piyasalarda yer alan bankaların bazılarında, kredi tüketicileri banka şubesine başvurup gerekli evrakları imzaladıktan sonra, O şubenin genel müdürlükten onay almasını bekliyorlar. Onay çıkarda da, şubeye tekrar giderek paralarını alabiliyorlar. Bu süreç de, çabuk kredi veren bankaların önemini arttırıyor.

Çabuk kredi veren bankalar nasıl bulunur

Çabuk kredi veren bankalar nasıl tespit edilebilir? Aslında bu soru için ilk ve en kolay cevap, cep telefonlarına gelen kısa mesajlarda gizli. Bazı bankalar, telefonlarınıza “15.000 TL ön önaylı krediniz hazır. Dilerseniz şubemize gelip bu krediyi kullanabilirsiniz.” Şeklinde mesajlar atarak ihtiyaç kredisi satmaya çalışırlar. Bunun anlamı şudur: Siz bu mesajı aldıktan sonra, ilgili bankanın şubesine gittiğinizde; evrak işleri tamamlandıktan sonra şube müdürünün imzasıyla hemen o ihtiyaç kredisini hesabınızda görebilirsiniz. Buradaki ön onaylı kredi kavramı, kredi kullandırım işlemi gerçekleştirilirken, genel müdülüğün zaten hakkınızda istihbarat bilgisinin bulunduğunu ve KKB notunuzun ya da Findeks Kredi Notunuzun, istediğiniz krediyi kullanmaya uygun olduğunu ifade eder. KKB notu hakkındaki detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Çabuk kredi veren bankaları bulabilmenin bir yolu da, aslında çabuk krediyi bulmaktır. Ya da kredi işlerini kolaylaştırmaktır. Bu konuda yapabileceğiniz ilk şeyse, ek evrak istenmesine gerek kalmayacak şekilde iyi bir evrak düzeniyle bankaya gitmektir. Bunun yanında kısa mesajla T.C. Kimlik numaranızı gönderdiğinizde, size ön onay veren banka sistemleri de mevcut.

İhtiyaç kredilerini karşılaştırarak önceden bilgi edinebilirsiniz.

Nakit ihtiyaçlarınız için, ihtiyaç kredisi kullanmak zorunda kaldığınızda bankaların kredi ürünlerini birbirleriyle karşılaştırarak bilgi sahibi olmak lehinize olacaktır. Bunun size sağlayacağı faydaların ilki, kampanyalı ihtiyaç kredilerinden haberdar olabilmeniz olacaktır. Bunun diğer bir faydası da, bir kredi hakkında bilgi sahibi olduktan sonra, şubeye gitmeden önce eğer bankanın sistemi destekliyorsa, Kısa mesajla T.C. Kimlik numaranızı bu bankanın ilgili numarasına atarak ön onay alabilme şansınızın olmasıdır. Böylece çabuk kredi veren bankalar yerine, kendi çabuk krediniz hangi banka tarafından verilecek onu bulma ihtimaliniz olur.

Çabuk kredi veren bankalar

Aşağıda, bazı örnek hesaplama linkleri verdik. Dilerseniz bu linklerle pratik kredi karşılaştırmaları gerçekleştirebilirsiniz.

3000 TL 9 ay vadeli çabuk kredi veren bankalar

5000 TL vadeli 12 ay çabuk kredi veren bankalar

10000 TL 12 ay vadeli çabuk kredi veren bankalar 

Sistemimizde karşılaştırabileceğiniz banka isimlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Garanti Bankası     Finansbank     Denizbank      Vakıfbank                

Fibabanka        Odeabank              İş Bankası        HSBC Bank     

 Halkbank      Burgan Bank           TEB    BankPozitif        

 Şekerbank              Akbank 


Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
  1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
  2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
  3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
  5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
  6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
  7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
  8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
  9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
  10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.