kolayca hesaplayın, hızla kullanın

Burgan Bank

Burgan Bank'ın temelleri Tekfen Bank’ın kurulmasıyla atılmıştır. Tekfen Bank, kurulduğu 1989 senesinden, 2001 tek şubeli bir banka olarak kalmıştır. Büyüme stratejilerinin gerçekleştirilmesi kapsamında 2001 senesinde Bank Ekspres’i satın aldıktan sonra 2006 yılında Eurobank EFG ile anlaşmış ve ismi Eurobank Tekfen olarak değişmiştir. Aralık 2012’deyse, Burgan Bank Grubu, Eurobank ve Tekfen’in hisselerini satın alarak bankanın sahibi olmuştur. Burgan Bank Türkiye çapında 2013’ün ilk yarısındaki rakamlara göre 60 şubeye sahiptir. Ağırlığını ilk başta Ticari müşterilere veren Burgan bank, son dönemlerde bireysel müşterilere de hitap etmeye başlamıştır. Özellikle “ Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Paketi” ile bireysel kredi müşterilerine avantaj sağlamayı hedeflemektedir.
İhtiyaç Kredisi Paketiyle Burgan Bank, perakende kredi müşterilerine 50 bin Lira’ya varan miktarlar, düşük ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla ve masrafsız ihtiyaç kredisi seçenekleriyle güzel fırsatlar sunuyor.

Burgan Bank İhtiyaç kredisi
En iyi kredi “kredi arama motoru” ile Burgan Bank ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi yaparak, Garanti Bankası, İş Bankası gibi sektörün önde gelen bankalarının ihtiyaç kredisi faiz oranları ve kredi kullanma masraflarıyla; Burgan Bank’ın faiz ve masraflarını karşılaştırabilirsiniz. Yukarıdaki alana karşılaştırmak istediğiniz ihtiyaç kredisi miktarını yazdıktan sonra, istediğiniz kredi geri ödeme vadesini seçip “kredi hesapla” tuşuna tıklayınız. Açılan sayfada ekranınıza ihtiyaç kredisi taksitlerini ve masraflarını karşılaştırmanızı sağlayacak bir liste gelecektir. Böylece size en uygun ihtiyaç kredisinin Burgan Bank’ta olup olmadığına kolayca karar verebilirsiniz. Aşağıdaki pratik ihtiyaç kredisi arama linklerinden faydalanabilirsiniz.


Burgan Bank Konut Kredisi
Burgan Bank, bireysel kredi müşterilerine verdiği önem doğrultusunda Konut kredisi kullanmayı düşünen müşterileri için “Burgan Bank Konut Kredisi Kampanyası” düzenliyor. Düşük dosya masrafları ve uygun konut kredisi faizleri önerilen kampanya ile diğer bankaların konut kredisi faiz oranlarını ve konut kredisi masraflarını karşılaştırmak için en iyi kredi hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Yukarıdaki alana karşılaştırmak istediğiniz konut kredisi tutarını girerek, vadeyi ve kredi türünü seçtikten sonra “kredi hesapla” sekmesine tıklamanız bunun için yeterlidir. Siz tıkladıktan sonra açılan sayfada, sistemimiz kayıt olmuş tüm bankaların konut kredisi faiz oranlarını karşılaştırabileceğiniz bir liste ekranınıza gelecektir.
Hızlı konut kredisi hesaplamanızı sağlayacak linkleri aşağıda bulabilirsiniz.


 

Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
  1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
  2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
  3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
  5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
  6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
  7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
  8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
  9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
  10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.