kolayca hesaplayın, hızla kullanın

Bankpozitif

Bankpozitif Türkiye’de kurulmuş, özellikle son teknolojiyi takip ederek bireysel kredi pazarında hızlı ihtiyaç kredisi değerlendirmesi ve hızlı konut kredisi değerlendirmesi yaparak işleri hızlandıran ve bürokratik işlemleri en aza indirmiş güven kazanmış bir finansal kuruluş, bir bankadır. Özellikle son dönemlerde yaptığı Bankpozitif Adrese Teslim Kredi kampanyasıyla çok ilgi görmüş, Bank Pozitif ihtiyaç kredisinde şube derdini ortadan kaldırmıştır. Bu ve bunun gibi çeşitli kredi kampanyaları sayesinde Bankpozitif, Türkiye piyasasında 2 Milyar Dolar’lık kredi hacmini yakalamış durumdadır.
Bankpozitif ihtiyaç kredisi
Bankpozitif pratik ihtiyaç kredilerinin faiz oranlarını ve masraf yapılarını En İyi Kredi hesaplama araçlarıyla kolay karşılaştırabilirsiniz. Hesaplama yaptığınızda ekranınıza ihtiyaç kredisi ürünleri, size gerçekleşecek toplam maliyetlerine göre listelenir. Böylece siz de, Bankpozitif ihtiyaç kredisi ürünlerini diğer bankaların ihtiyaç kredileriyle kolayca karşılaştırır, en ucuz ihtiyaç kredisini bulabilirsiniz.
Aşağıdaki linklerden faydalanarak Bankpozitif ihtiyaç kredisi karşılaştırma işlemini kolayca yapabilirsiniz.

Bireysel kredi pazarında, Bankpozitif’in uzman olduğu kredi türlerinden birisi de ipotekli ihtiyaç kredisi ürünleri. Rehinli kredi de denen bu ev teminatlı krediyle, yüksek tutarlı ihtiyaç kredilerini evinizi teminat göstererek 5 yıllık bir vadeye kadar almanıza olanak sağlıyor. Bankpozitif ev teminatlı kredi koşullarında açıklanana göre, teminat göstereceğiniz evinizin ekspertiz değerinin yarısı kadar ev teminatlı ipotekli ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz.
Aşağıdaki linkler yardımıyla Bankpozitik ev teminatlı kredi faiz oranlarını diğer bankaların faiz oranlarıyla ve masraflarıyla kolayca karşılaştırabilirsiniz.


Bankpozitif konut kredisi, 10 yıl vadeyle alınabilir. Satın almak istediğiniz ev ipotek edilerek, evin ekspertiz değerinin %70 ‘ine kadar kredilendirilmesi sağlanır. Bir çok konut kredisi ürünlerinde olduğu gibi erken kredi kapamanın belli bir cezai şartı mevcuttur.
Bankpozitif konut kredisi faiz oranlarını öğrenerek, kredi taksitlerini incelemek ve bankpozitif konut kredisi masrafları hakkında bilgi sahibi olmak için en iyi kredi hesaplama aracıyla hesaplama yaptırabilirsiniz.


 

Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
  1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
  2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
  3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
  5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
  6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
  7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
  8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
  9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
  10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.