kolayca hesaplayın, hızla kullanın

Avantajlı krediyi hangi banka veriyor

Avantajlı krediyi hangi banka veriyor? bu soru bütçesi hassas dengeler üzerinde kurulu bir çok orta direk Türk ailesi için oldukça önemlidir. Bir krediyi alırken 100 lira eksik ödense, örneğin abonelik işlemlerinde güvence bedeli gibi bir yaraya merhem olabilir sonuçta. Ya da 100 lira yerine göre bir aylık ulaşım bedeli olabilir. Kredi alınırken sadece düşük faizli kredi ürünlerine değil de, masrafları da düşük olan kredi ürünlerine bakmak en avantajlı krediyi hangi banka veriyor ulaşabilirsiniz. Ticarette bir söz vardır. Mal alırken kazanılır. Kredi için de geçerli olabilir bu söz. Kredi kullanırken, o kredinin vade sonundaki toplam tutarına dikkat ederek başvuru gerçekleştirmek yararınıza olacaktır.

Avantajlı krediyi hangi banka veriyor? Karşılaştırarak bulabilirsiniz.

En avantajlı krediler burada! Türkiye’deki neredeyse tüm bankaların sizler için sağladığı özel kredi seçeneklerine bir “tık”la ulaşabilirsiniz. Nasıl mı? Anlatayım: web tarayıcınızın adres sekmesine www.eniyikredi.com yazılır, sitemize girilir. Ekranın en üstünde bulunan kredi türlerine tıklanılır, hangi kredi ne şartlarda verilir, ne zaman kullanmalı, ortalama faiz oranları nedir öğrenilir. Bunlar yapıldıktan sonra ana sayfaya geri dönülür. Hemen önünüze çıkacak kredi sekmesine almak istediğiniz kredinin miktarı, vadesi ve türü yazılır. Gerisi siteye bırakılır. Site, neredeyse tüm bankalardan en güncel kredi olanaklarını öğrenirken göz açılır kapanır, zira siz göz açıp kapayana kadar sayfa önünüze gelir. Önünüze gelen sayfadaki olanaklara bakılır, hayran olunur.

Avantajlı krediyi hangi banka veriyor

“Bu kadar kısa sürede bu kadar detaylı liste hazırlanır mı?” tarzında düşünceler beyinden itinayla geçirilir. Normale döndükten sonra listeye bakılır. Listede var olan, her kredinin masrafı, taksitleri, faiz oranları ve toplam maliyetleri dikkatle incelenir. Eğer arada kalındıysa sol üst köşede göreceğiniz listeye bakılır ki bu listede en uygun taksite, maliyete ve faize sahip krediler bulunmaktadır. En sonunda en uygun kredi bulunur, seçilir. 

Sistemimizdeki bankalar:

Garanti Bankası     Finansbank     Denizbank      Vakıfbank                Fibabanka        Odeabank

İş Bankası                HSBC Bank     Halkbank      Burgan Bank           TEB      Bank Pozitif  

Şekerbank                 Akbank

Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
  1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
  2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
  3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
  5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
  6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
  7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
  8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
  9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
  10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.