kolayca hesaplayın, hızla kullanın

2016 Konut Kredisi Hesaplama

2016 Konut Kredisi Hesaplama işlemi yaptırdığınızda sadece seçtiğiniz dönem doğrultusunda ortaya çıkacak konut kredisi taksitlerine dikkat ederek iş yapmak vade sonunda cebinizden çıkmış olacak parayı dikkat almamak anlamında gelebilir. 2016 Konut Kredisi Hesaplama işleminde konut kredisi taksit sonucuna dahil edilmeyen maliyetler mevcut olabilir. Örneğin sahip olmayı planladığınız evin değerinin banka tarafından belirlenmesi için bağımsız bir eksper yardımıyla bir çalışma yapılmaktadır. Bu çalışmanın sonucunda ortaya çıkan konut ekspertiz raporuna göre banka konut kredisi tutarını belirlemektedir. İşte bu ekspertiz için banka sizden para talep etmektedir. Bu arada bankaların çıkan konut ekspertiz değerinin tamamına konut kredisi vermediğini, bu değerin% 75’ine kadar ev kredisi kullanılabildiğini hatırlatalım. Konut kredisi hesaplama işlemi sonucunda ilk başta göze çarpmayan başka bir ücret ise ipotek tesis ücretidir. Bildiğiniz gibi konut kredisi karşılığında banka, satın alınan evin tapusuna ipotek koyar. İşte bu işlemin bedeli de, konut kredisi alacaklar tarafından karşılanmaktadır.

2016 konut kredisi hesaplama yapmak için


2016 konut kredisi hesaplama işlemini eniyikredi.com sayesinde yapabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için, bu sayfanın üst tarafında yer alan boş alana ihtiyacınız olan konut kredisi tutarını yazınız. Ardın bu konut kredisini geri ödemeyi planladığınız vade seçeneğini işaretleyiniz. Son olarak da 2016 konut kredisi hesaplamak için “hesapla” düğmesine tıklayınız. İşleminiz tamamlanır. Açılan sayfada, eniyikredi.com sistemine kayıt olmuş bankaların 2016 konut kredisi faizlerine göre oluşturulmuş ve 2016 konut kredisi masrafları da dahil edilerek sıralanmış listeyi bulacaksınız. Böylece sadece konut kredisi faiz oranlarına göre değil, konut kredisi vadesinin sonunda cebinizden çıkacak toplam tutara göre karar verebilmeniz amaçlanmıştır. Bu sayede en uygun 2016  konut kredisini bulmaya bir adım daha yaklaşmış olabilirsiniz. Burada hatırlatmamız gereken bir konu da, konut kredisi faiz oranlarının ve tüm kredi faiz oranlarının kişilerin Findeks notuna (KKB Notu) değişiklik gösterebildiğidir.
2016 Konut Kredisi Hesaplama

Aşağıdaki bağlantılardan faydalanarak hızlı bir şekilde konut kredisi hesaplama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


Konut kredisi oranlarını sistemimizde karşılaştırabileceğiniz Bankalar:

Garanti Bankası     Finansbank     Denizbank      Vakıfbank                Fibabanka        Odeabank

İş Bankası                HSBC Bank     Halkbank      Burgan Bank           TEB    BankPozitif         Şekerbank               AkbankLütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
  1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
  2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
  3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
  5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
  6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
  7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
  8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
  9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
  10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.