kolayca hesaplayın, hızla kullanın

2016 ihtiyaç kredisi faiz oranları

2016 ihtiyaç kredisi faiz oranları Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası Para Politikası Kurulunun belirlediği kararlara göre 2015’e göre zamanla değişimler gösterebiliyor. Tabi bu kararlar sadece ihtiyaç kredisi faiz oranlarını etkilemiyor. Dövizde gerçekleşen dalgalanmaların bazen sebepleri bu tip kararlar olabiliyor. Diğer yandan, kurlardaki değişimin de faiz oranlarını etkileyebildiğini de unutmamak gerekir. İşte bu bakış açısıyla 2016 ihtiyaç kredisi faiz oranlarının oynak bir yapıda olabileceğini öngörebiliriz. Diğer taraftan 2016 bayram kredi kampanyaları gibi, 2016 senesi içinde gerçekleştirilen ilkbahar, yaz ihtiyaç kredisi kampanyaları da, ihtiyaç kredisi faiz oranlarının standart eğilimin ara sıra dışına çıkılmasına neden oluyor.

2016 ihtiyaç kredisi faiz oranları karşılaştırma


2016 ihtiyaç kredisi faiz oranları eniyikredi.com sistemi ile takip edilebilir. Eniyikredi.com aracılığıyla ihtiyaç kredisi hesaplaması gerçekleştirdiğinizde, dönemsel kredi kampanyaları da dahil olmak üzere sistemimize kayıt olmuş bankaların ihtiyaç kredisi ürünlerini bir tabloda görebilirsiniz. Bu liste 2016 ihtiyaç kredisi faiz oranları baz alınarak değil, kullanmayı istediğiniz ihtiyaç kredisini ödemeyi seçtiğiniz vadesinin bitimindeki maliyetine göre sıralanır. Böylece siz, o ihtiyaç kredisine başvurma işlemini yaptığınızda, vade sonunda cebinizden çıkmış olacak tutara ulaşmış olursunuz. Burada maliyet hesapları incelenirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalara da dikkat çekmek gerekiyor.

İhtiyaç kredisi faiz oranları ve masrafları


Bankalar kredi maliyetleri içinde yer alan sigorta bedellerini bir yıllık olarak hesaplarlar. Sizin bu bedeli, çektiğiniz kredinin yıl olarak vadesiyle çarpmanız daha doğru bir sonuca ulşmanızda yardım edecektir. Sigorta ile ile ilgili diğer bir uyarımızsa, hayat sigortası için sigortalı yaşı ile ilgili. Bankalar 35-40 yaşı baz alarak sigorta hesaplaması yaparlar. Yani sigorta prim bedeli de değişebilir. Son bir uyarıyı da Findek Notu (KKB Notu) ile ilgili olarak yapmak gerekir. Sistemimizde açıklanan 2016 ihtiyaç kredisi faiz oranları, Findeks notunuza bağlı olarak şubeye gittiğinizde farklılık gösterebilir.

2016 ihtiyaç kredisi faiz oranları durumu


2016 ihtiyaç kredisi faiz oranları

Altta yer alan kolay ihtiyaç kredisi linkerinden faydalanarak pratik hesaplamalar gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz aramalarınız yukarıdaki uygun yere ihtiyaç duyduğunuz kredi miktarını yazarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
  1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
  2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
  3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
  5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
  6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
  7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
  8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
  9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
  10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.