kolayca hesaplayın, hızla kullanın

2016 Düşük Faizli Konut Kredisi

2016 düşük faizli konut kredilerini tespit etmek, aile bütçeniz için en uygun faizli ve en uygun maliyetli konut kredisini bulabilmek için sadece televizyon reklamları ya da bankaların kendi internet siteleri ile yetinmek yerine kredi karşılaştırma sitelerinden faydalanabilirsiniz. 2016 da konut kredisi kullanarak istediğiniz eve kavuşmak istiyorsanız, kredi karşılaştırması yaparak bir karar verebilirsiniz. Konut kredisi karşılaştırmak sadece, düşük faizli konut kredisini bulmanızda yardımcı olmaz. Aynı zamanda, konut kredisi maliyetleri hakkında da bilgi sahibi olmanızda fayda sağlar.

2016 düşük faizli konut kredisi


2016 düşük faizli konut kredisi ürünlerini bulmak için eniyikredi.com sisteminden faydalanabilirsiniz. İhtiyacınız olan konut kredisi tutarını sayfa yukarısındaki ilgili bölüme girdikten sonra konut kredisini ödemeyi planladığınız vade yapısını seçerek hesapla butonuna tıklayarak sistemimize kayıtlı tüm bankaların konut kredisi ürünlerini incelemeye imkan bulabilirsiniz. Hesaplama yaptıktan sonra karşınıza konut kredilerinin listelendiği bir ekran gelecektir. Bu ekrandaki kredi ürünleri, düşük faizli konut kredisi kriterlerine göre değil, kullanmayı planladığınız konut kredisi maliyetleri de dahil edilerek vade sonu konut kredisi maliyetlerine göre sıralanır. Böylece 2016 düşük faizli konut kredisi ürünlerini bulmak yerine, istediğiniz evi almak için kullanacağınız en uygun maliyetli konut kredisi ürününe ulaşmış olursunuz.

Düşük Faizli Konut Kredisi Uyarısı


Eniyikredi.com sistemi, bankaların belli Findeks oranına sahip müşterilerine göre hesapladığı konut kredisi faiz oranlarını içermektedir. Ayrıca bankalarca açıklanan sigorta hesaplamaları belli yaş grupları ve konut değerleri üzerinden yapılmaktadır. Bu sebeple değişiklik gösterebilmektedir. Düşük Faizli konut kredisi faiz oranlarını ve en uygun maliyetli ev kredisini öğrenmek için banka şubelerinden bilgi almanız gerekebilir.
2016 Düşük Faizli Konut Kredisi

Aşağıda bulunan örnek bağlantılar vasıtaısyla hızlı hesaplamalar gerçekleştirebilirsiniz.


Konut kredisi oranlarını sistemimizde karşılaştırabileceğiniz Bankalar:

Garanti Bankası     Finansbank     Denizbank      Vakıfbank                Fibabanka        Odeabank

İş Bankası                HSBC Bank     Halkbank      Burgan Bank           TEB    BankPozitif           Şekerbank              Akbank 

Lütfen mesajınızı yanıtlayabilmemiz için geçerli bir e-posta adresi girin. Göndereceğiniz mesaj, kredi başvurusu niteliği taşımayacaktır.

adınız, soyadınız e-posta adresiniz mesajınız kapat mesajı gönder

Mesajınız bize ulaştı!

İlginiz için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınızı yanıtlayacağız.

kapat
eniyikredi kullanıcı sözleşmesi
  1. eniyikredi, kullanıcılarını Türkiye'de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendiren ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileten bir internet hizmetidir.
  2. eniyikredi, kullanıcıların verdikleri bilgileri, kredi ürünleri sunan banka ve finans kuruluşları dışında üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşmayacaktır.
  3. eniyikredi'nin Kredi Alarmı servisine abone olan kullanıcı, eniyikredi tarafından gönderilen, banka ve finans kuruluşlarının ürünleri hakkında bilgi ve tanıtımlar içeren e-posta ve SMS gibi iletileri almayı kabul etmiş sayılır. Kullancı; eniyikredi'de yayınlanan linkler sebebi ile eniyikredi'nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  4. eniyikredi, Kredi Alarmı hizmetine abone olan kullanıcılara kendi belirlediği sıklıkta bildirim yapacaktır.
  5. Kullanıcılar Kredi Alarmı abonelik formuna girdikleri bilgilerin doğru olduğunu beyan etmiş sayılırlar.
  6. Kullanıcılar, site içeriğinde verecekleri bilgilerin doğru olacağını kabul etmiş oldukları gibi; vermiş oldukları bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilerini güncellemekten sorumludurlar. Bilgilerin değişmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek durumlarda eniyikredi sorumluluk kabul etmez.
  7. eniyikredi, kullanıcılarına bildirim yapmaksızın Kredi Alarmı hizmetinin ve üçüncü kişiler tarafından sağlanan/sağlanmasına aracılık edilen hizmetlerin ayrıntılarını ve kapsamını değiştirebilir veya hizmetleri sonlandırabilir.
  8. Kullanıcılar Kredi Alarmı hizmetine olan aboneliklerini istedikleri zaman sonlandırabilir. eniyikredi, kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirtilen e-posta adresine aboneliğin sonlandırılabilmesi için gerekli olan bağlantıyı (linki) gönderecektir. eniyikredi bu e-postanın kullanıcıya ulaşmaması, ya da kullanıcı tarafından yitirilmesi halinde oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz.
  9. eniyikredi, iş bu sözleşme ile kullanıcı kredi taleplerini banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Kullanıcı, eniyikredi tarafından sağlanan içerik sebebi ile; banka ve finans kuruluşlarının kredi faizleri, masraf, komisyon, BSMV ve her ne ad adı altında olursa olsun yapmış olduğu değişikliklerden eniyikredi'nin sorumlu olmadığını bildiğini ve iş bu meblağlardaki farklılıklar sebebi ile uğrayacağı menfi, müspet zarar, yoksun kalınan kar ve her ne ad adı altında olursa olsun tazminat ve zararlarından eniyikredi'nin sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı banka ve finans kuruluşlarının en düşük faiz oranı, masraf, komisyon ve benzerinin Eniyikredi.com vasıtasıyla sağlanmadığını kabul etmiştir.
  10. Uyuşmazlık halinde İstanbul mahkemelerinin münhasır yetkili olduğu işbu sözleşme eniyikredi ve kullanıcı tarafından karşılıklı okunup kabul edilmiş, kabul edildiği anda yürürlüğe girmiştir.
kapat
eniyikredi hakkında

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının sundukları kredi seçeneklerini sizin için karşılaştıran ve en uygun kredi seçeneklerini gösteren ücretsiz bir servistir. eniyikredi'yi kullanarak almak istediğiniz kredi miktarı için en uygun geri ödeme seçeneklerini sunan bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Burada kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz. Herhangi bir kredi türünde hesaplama yaptığınızda, tüm banka ve finans kuruluşlarının sunduğu seçenekler ayrı ayrı hesaplanır ve bir tabloda gösterilir.

eniyikredi, banka ve finans kuruluşlarının kredi seçeneklerini objektif şekilde tanıtır. Banka ve finans kuruluşları, web sitesi üzerinde yer alan çeşitli alanlara reklam verebilirler.

kapat

başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz.

kredi başvurusu
adınız soyadınız e-posta adresiniz cep telefonu numaranız ( iptal ) devam et
* Sonraki adımda bankanın başvuru ekranına yönlendirileceksiniz.